Ліжко континентальне vidaXL з матрацом рожеве 90x190см 12680043

- В наявності
- Код: 148905928
20 511 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Використовуйте це континентальне ліжко, щоб насолоджуватися спокійним сном вночі! Воно забезпечує максимальний релакс і приємний сон. М'яка тканина: оксамит - це м'який, розкішний матеріал, який характеризується щільними, рівно підстриженими волокнами і гладкістю. Оксамит вирізняється м'якістю, завдяки чому є приємним на дотик. Практична спинка: спинка ліжка має регульовану висоту і може бути налаштована відповідно до ваших уподобань. Це узголів'я ліжка забезпечує відмінну підтримку спини, коли ви сидите в ліжку і читаєте книги або дивитеся телевізор. Матрац з пружинами: кожна окрема...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88см мм |
| Кількість місць | Одиночне |
| Матеріал | Тканина, Масивне дерево |
| Розмір | 90x190 см |
| Тип ліжка | Континентальна |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 193 см мм |
- Ціна: 20 511 ₴

