Розкладне крісло з масажем vidaXL електричне коричневе екошкіра 3204056

- В наявності
- Код: 163528655
21 626 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сядьте зручно і відпочиньте в цьому зручному, розкладному кріслі, яке полегшує вставання! Функція підйому: це крісло для літніх людей оснащене електричним двигуном для живлення підйомника. Завдяки функції підйому, яка виштовхує все крісло вгору, можна легко встати без навантаження на спину і коліна - достатньо натиснути кнопку. Функція розкладання: це крісло оснащене електричним двигуном, який дозволяє автоматично відрегулювати підніжку і спинку до будь-якої позиції простим натисканням кнопки з боку, щоб отримати повний комфорт. Ця функція дозволяє нахилитися на максимум 135...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1см мм |
| Глибина | 57 см мм |
| Додаткова інформація | Підніжка в комплекті |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал, Екошкіра |
| Матеріал корпусу | Метал, Фанера |
| Материал обивки | Зі штучної шкіри |
| Стиль | Традиційний |
| Тип | Розсувне, З підніжкою |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 47 см мм |
- Ціна: 21 626 ₴




