Ліжко континентальне Vidaxl з матрацом чорне 100x200см тканина 3140355

- В наявності
- Код: 146960648
21 666 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Континентальне ліжко з матрацом чорна тканина 100X200CM. Використовуйте це континентальне ліжко, щоб насолоджуватися спокійним сном вночі! Воно забезпечує максимальний релакс і приємний сон. Тривалий матеріал: тканина має простий і чистий вигляд, а також є дихаючою і міцною. Практична спинка: спинка ліжка має регульовану висоту і може бути налаштована відповідно до ваших уподобань. Це узголів'я ліжка забезпечує відмінну підтримку спини, коли ви сидите в ліжку і читаєте книги або дивитеся телевізор. Матрац з пружинами: кожна окрема пружина відома своєю дуже високою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88см мм |
| Довжина: | 200см мм |
| Кількість місць | Одинична |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір | 100x200 см |
| Тип | Оббивна |
| Тип ліжка | Континентальна |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 200см мм |
- Ціна: 21 666 ₴

