Шафа Halmar Lima S-1 дуб Sonoma біла

- В наявності
- Код: 51141292
21 639 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шафа-купе для одягу з полицями Біла Дуб Сонома Ліма S-1. ⭐⭐⭐⭐⭐. ✅ Шафа для одягу з колекції Ліма. це практичний елемент оснащення молодіжної кімнати, гардеробної чи спальні. Завдяки кольоровій гамі та простій конструкції, модель чудово впишеться в інтер'єри, оформлені в скандинавському стилі. Шафа з розсувними дверима - це відмінний вибір, коли у вас обмежений простір, а ви цінуєте зручність використання. За повними фасадами знаходиться 5 полиць, дві шухляди та штанга для одягу. Модель у поєднанні з іншими меблями з колекції створить оригінальну композицію. Запрошуємо до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 210см мм |
| Глибина | 58 см мм |
| Додаткова інформація | Шафа з обладнанням, Ящик |
| Дзеркало | З дзеркалом |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал | Меблева плита |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип дверей | Зсувні |
| Цвет мебели | Білий, Дуб сонома |
| Колір фасадів | Багатобарвний |
| Ширина | 153 см мм |
- Ціна: 21 639 ₴

