Каркас ліжка Vidaxl з підйомником і LED чорна екошкіра 90x200см

- В наявності
- Код: 90677658
20 734 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Негайно додасте вражаючий, сучасний акцент до своєї спальні завдяки нашій оббитій екошкірою рамі ліжка з гідравлічним підйомником! Це односпальне ліжко характеризується простим, але стильним дизайном, а також міцною конструкцією, оскільки виготовлено з міцної та надійної плити МДФ. Конструкція цього оббитого ліжка використовує місце під матрацом для створення місткого сховища для одягу, постільної білизни, ковдр тощо. Гідравлічний газовий підйомник робить піднімання матраца легким. Каркас залишиться піднятим, дозволяючи вам використовувати обидві руки при...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 73 см мм |
| Довжина: | 90см мм |
| Кількість місць | Односпальна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | 90x200 см |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Оббивна |
| Тип ліжка | З каркасом, ящик для постільної білизни відкривається вгору |
| Цвет мебели | Чорний |
| Ширина | 97 см мм |
| Ящик для постільної білизни | З ящиком |
- Ціна: 20 734 ₴










