Диван Vidaxl 2-місний з подушками капучино штучна шкіра 3202366

- В наявності
- Код: 163976308
27 794 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Цей комплект для відпочинку є відмінним місцем для розмов, читання, перегляду телевізора та релаксації. Стане головною частиною вашого дому. Тривалий штучний шкіра: високоякісна екошкіра є надзвичайно міцним матеріалом. Вона стійка до забруднень, що значно полегшує очищення – достатньо протерти її вологим рушником. Гладка поверхня надає їй розкішний вигляд і красу натуральної шкіри. Міцна і стабільна рама: рама з фанери та металу забезпечує міцність і стабільність дивана. Зручне сидіння: диван є надзвичайно зручним завдяки товстій обивці сидіння,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80см мм |
| Глибина | 77 см мм |
| Додаткова інформація | Вільні подушки |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Двомісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Цвет обивки | Бежевий |
| Ширина | 150см мм |
- Ціна: 27 794 ₴




