Круглий стіл Actona Malika 120см дуб натуральний 96676

- В наявності
- Код: 166715009
21 993 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унікальний дубовий стіл. Стіл Malika. це меблі, виконані в сучасному та скандинавському стилі. Підійде для домашнього інтер'єру, а також для ресторанів. Malika - це продукт, який безумовно приверне увагу шанувальників мінімалізму та простоти. Однак стіл також є надзвичайно унікальними меблями, повз які не можна пройти байдуже. А все це завдяки виконанню повністю з дерева, яке зігріє ваш інтер'єр. Стіл Malika. виготовлений з дубового дерева, покритого фанерою кольору натурального дерева. Це його велика перевага, оскільки дуб - це міцний і витривалий матеріал. Додатково столик...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actona |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Довжина: | 120cm мм |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Кругла |
| Цвет мебели | Дуб натуральний |
| Колір стільниці | Дуб натуральний |
| Ширина | 120cm мм |
- Ціна: 21 993 ₴







