Підвісна шафа Oristo Geo 100см графіт мат білий глянець Ki01 Zb2S 6

- В наявності
- Код: 166416113
21 417 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oristo Шафа Ванна Під Умивальник З Столом Geo 100 См Графіт Мат Білий Глянець Ki01 Zb2S 6. Шафа ванна. це ключовий елемент кожної ванної кімнати, який впливає не тільки на естетику, але й на організацію простору. Модель. Oristo. поєднує в собі. практичність. та. сучасні рішення. , що робить його ідеальним вибором для осіб, які шукають елегантні та функціональні меблі. Завдяки йому можна ефективно впорядкувати аксесуари та косметику, що впливає на комфорт щоденного використання. Тип і матеріал шафи. Модель. Oristo. це шафа під умивальник, з розмірами. 101 см...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Висота | 64 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | ДСП |
| Тип | Підвісні тумби |
| Колір | Білий |
| Ширина | 101см мм |
- Ціна: 21 417 ₴


