Ліжко з масиву дерева VidaXL без матраца з шухлядами біле 140x200см 508939863

- В наявності
- Код: 173854144
23 241 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Виспись добре завдяки цій рамі ліжка! Вона є приємним доповненням до будь-якої спальні. Стабільна і міцна рама: масив соснового дерева відомий своєю витривалістю та довговічністю. Його просте волокно та характерні сучки надають йому рустикального шарму. Ламельний каркас для оптимальної підтримки: рама ліжка оснащена основою з ламелей, що забезпечує підтримку та хорошу вентиляцію матраца. Стабільні та міцні ніжки: рама ліжка має міцні ніжки, які забезпечують стабільність, безпеку та довговічність. Функція зберігання: рама ліжка містить шухляди, в яких можна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31 см мм |
| Кількість місць | Двоспальна |
| Матеріал | Масив дерева, Сосна |
| Розмір | 140x200 см |
| Стиль | Рустикальний |
| Тип | Дерев'яна |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 140см мм |
| Ящик для постільної білизни | З ящиком |
- Ціна: 23 241 ₴


