Шафа 150см 3 двері золоті ручки Kaszmir бежевий

- В наявності
- Код: 187751714
20 761 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ВЕЛИКА ШАФА З 3 ДВЕРИМА З ЕЛЕГАНТНИМИ ЗОЛОТМИ РУЧКАМИ. Модель: SENSO 3D. Колір: Кашмір. (Елегантний і стильний відтінок бежевого). ІДЕАЛЬНА ДЛЯ ОФІСУ АБО СПАЛЬНІ. Польський продукт | Сучасний дизайн | 11 функціональних полиць. Якщо ви шукаєте поєднання мінімалізму, елегантності та виняткової функціональності, то шафа SENSO 3D саме для вас. Ця тридверна шафа вражає простою формою, матовим оздобленням кольору кашмір та характерними золотими ручками в відтінку щіткового золота, які підкреслюють її розкішний характер. Шафа виготовлена в Польщі – з турботою про кожен...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopEshop |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200см мм |
| Глибина | 56,5 см мм |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Тридверний |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип дверей | Поворотні |
| Ширина | 150см мм |
- Ціна: 20 761 ₴






