Софа і канапа VidaXL 3-місна з подушками синя 210см оксамит 3278248

- В наявності
- Код: 175165808
21 114 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ця 3-місна софа є відмінним місцем для розмов, читання, перегляду телевізора та відпочинку. Стане центральною частиною вашого дому. М'який і приємний матеріал: оксамитова тканина пропонує м'яку і гладку поверхню, яка приємна на дотик, забезпечуючи затишок і комфорт. Міцна і стабільна рама: металева рама забезпечує надійність і стабільність софи. Зручне сидіння: софа надзвичайно зручна завдяки товстій оббивці сидіння, підлокітникам і подушкам під спину. Знімні чохли: завдяки блискавці чохли цих подушок можна легко зняти і випрати у разі...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 см мм |
| Глибина | 50см мм |
| Додаткова інформація | Вільні подушки, знімний чохол |
| Матеріал | Метал, пластик, тканина |
| Материал обивки | З оксамиту |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Тримісний |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Синій |
| Цвет обивки | Синій |
| Ширина | 210см мм |
- Ціна: 21 114 ₴






