Підвісна шафа Elita Split Slim чорний мат комод з стільницею 100см 168941 43450

- В наявності
- Код: 139350659
21 167 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Split Slim Black Matt Комод з Топом 100 см (168941) 43450. Elita Split Slim Black Matt. це сучасна. підвісна шафа. , яка чудово поєднує функціональність з елегантним дизайном. Виконана в кольорі. чорного мату. , ідеально вписується в тренди сучасних інтер'єрів, додаючи їм стильного характеру. Завдяки продуманій конструкції, ця шафа не тільки полегшує організацію простору, але й оптично збільшує ванну кімнату, що робить її відмінним вибором для людей, які цінують естетику та практичність. Тип шафи. Elita Split Slim. це. підвісна шафа. , що означає, що її можна...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 40см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Мoдель | Split Slim |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 21 167 ₴







