Чоловічий годинник Adriatica A8282.5215CH

- В наявності
- Код: 81798016
20 668 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ Чоловічий Годинник ADRIATICA A8282.5215CH + Гравірування. НОВИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ Годинник ADRIATICA A8282.5215CH. . Механізм. : Кварцовий, тип ETA G10, живлення від батареї. Гарантія. : 2-річна, з можливістю сервісного обслуговування в авторизованих пунктах. Корпус. : Водонепроникний до 50 м (5 бар), срібний, виготовлений зі сталі, круглий, шириною 46 мм і товщиною 12.0 мм. Циферблат. : Синій, аналогове показання часу. Скло. : Сапфірове, дуже важке для подряпин, забезпечує прозорість. Ремінець. : Синій, зі шкіри натуральної, з традиційною застібкою на пряжку, ширина при корпусі 24 мм...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adriatica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50 м м |
| Висота корпусу | 11 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина браслета | 164 мм мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 115 мм мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 90 мм мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | A8282.5215CH |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Хронограф |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Колір циферблата | Змішаний |
| Ширина | 22 мм мм |
| Ширина корпусу | 46 мм мм |
| Ширина кріплення | 24 мм мм |
- Ціна: 20 668 ₴





