Підвісна шафа Oristo Etna 40x160x17см чорний мат OR52SB1D408R

- В наявності
- Код: 177057648
22 138 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Etna Uni Шафа висока бокова 40 см, одні двері, універсальна ліва / права, фронти рифлені, чорний мат. Колекція меблів для ванних кімнат ETNA характеризується чистим і простим дизайном. Рифлені унікальним візерунком фронти надають інтер'єру стриманої декоративності. Це унікальна деталь, яка відображає справжнє мистецтво ремесла. Цей делікатний елемент надає інтер'єру унікальності та неперехідної елегантності. Технічні дані: шир. 400 мм. вис. 1600 мм. гл. 170 мм. виготовлено в Польщі. тихий закриття. змонтовано. товщина плити: 16 мм. вага: 33 кг. підвісна або стояча ( ніжки для покупки...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 17cm мм |
| Матеріал | Меблева плита, ДСП |
| Мoдель | Etna |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 22 138 ₴







