Колонки на підставці Dali Oberon 3 чорні пара

- В наявності
- Код: 73383107
36 324 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dali Oberon 3 Black - пара двосмугових колонок на підставці з глибоким, пружним басом з безкоштовною доставкою кур'єром. Найновіша лінія Dali, яка вже починає створювати легенду у своєму ціновому класі: непорівнянна якість, виконання та звучання, які без комплексів залишають позаду колонки дорожчі навіть на 1000 грн - 2000 грн. Доступна повна кольорова гама та опція прослуховування у Кракові за попередньою домовленістю. Картка гарантії дистриб'ютора Horn. Про компанію Dali. З 1983 року компанія DALI - Danish Audiophile Loudspeaker Industries - розробляє та виробляє акустичні системи hi-fi відповідно до своєї візії, якої...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВЧ-динамік | 29mm мм |
| Вага | 20 kg |
| Імпеданс | 6 Ohm |
| Код виробника | DALIOBERON3 |
| Конструкція | 2 смуга |
| Максимальна потужність | 400 W |
| Марка | Dali |
| Матеріал | Дерево |
| Мoдель | DALI OBERON 3 |
| НЧ-динамік | 165mm мм |
| Номінальна потужність RMS | 150 W Вт |
| Складані колонки | Повна колонка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 47-26000 Hz |
| Ефективність | 86 dB |
- Ціна: 36 324 ₴

