Підвісна шафа Oristo Siena 60см гранатовий мат OR45-SD2S-60-14

- Немає в наявності
- Код: 141466625
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oristo Шафа Підвісна Підмивальна SIENA. 60 см, Темно-синій Мат. Oristo Шафа Підвісна Підмивальна SIENA. це ідеальне рішення для тих, хто шукає поєднання. функціональності. з. естетикою. у своїй ванній кімнаті. Характеризується сучасним дизайном та елегантним темно-синім матовим оздобленням, що робить її ідеальною для різноманітних інтер'єрних рішень. Завдяки продуманій конструкції, шафа не лише полегшує організацію простору, але й надає ванній кімнаті сучасного характеру. Тип і матеріал виготовлення. Oristo Шафа Підвісна Підмивальна SIENA. була виготовлена з. плити...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Висота | 50см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | Плита МДФ |
| Мoдель | SIENA |
| Тип | Підвісні шафки |
| Колір | Гранатовий |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 9 999 ₴










