Міксер Dewalt Dcd240N

- В наявності
- Код: 72475322
28 463 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DEWALT DCD240N Акумуляторний міксер для розчинів FLEXVOLT 54V 160mm 2000W. DeWALT DCD240N. це потужний, бездротовий міксер для розчинів, бетону, клеїв та інших будівельних матеріалів, розроблений для професіоналів. Працює на основі інноваційної системи. XR FLEXVOLT 54V. , що забезпечує продуктивність, порівнянну з мережевими інструментами потужністю до. 2000 W. Акумуляторний міксер DCD240N DeWALT оснащений безщітковим двигуном потужністю 2000W. Двигун живиться від акумуляторів серії FlexVolt 54V Li-Ion, завдяки чому ми можемо змішувати навіть найгустіші розчини за допомогою міксера о...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Кріплення заважавки | M14 |
| Максимальний діаметр заважки | 160 мм |
| Мoдель | DCD240N |
| Потужність | 2000 Вт |
| Живлення | Акумуляторна |
- Ціна: 28 463 ₴



