Підвісна шафа Oristo Brylant мокка мат 60см OR36-SD2S-60-21-V3

- В наявності
- Код: 160304978
27 216 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Тумба під умивальник 60 см дві шухляди Oristo Brylant мокко мат OR36-SD2S-60-21-V3. Інформація про продукт: - Комплектація: комплектація: меблеві умивальники UNI 60 см., стільниці UNI, накладні умивальники, ніжки UNI, інші нижні шафи BRYLANT. - Розміри (шир./вис./гл.): 59,6 x 50 x 45,5 см. - Чіткі краї форм, додатково підкреслені динамічними, косими акцентами, рішуча геометрія форми - це характерні риси колекції меблів для ванних кімнат BRYLANT. Тумби під умивальник BRYLANT можна комплектувати з боковими шафами та накривати спільними умивальниками шириною 125 см...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Висота | 50см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Матеріал | Меблева плита |
| Мoдель | Brylant |
| Тип | Підвісні тумби |
| Ширина | 59,6см мм |
- Ціна: 27 216 ₴

