Стільці для їдальні vidaXL 6 шт штучна шкіра сірі 43x55x100см

- В наявності
- Код: 74759903
23 267 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Наш набір стільців з елегантним, струнким виглядом підійде до інтер'єру будь-якої сучасної кухні або їдальні. Оббиті штучною шкірою та наповнені піною стільці є зручними і додадуть вашому інтер'єру трохи розкоші. Міцні, сталеві рами забезпечують їхню стабільність і витривалість. Цей набір стільців легко монтується. У комплекті 6 стільців. Колір: сірий. Матеріал: штучна шкіра + сталь. Розміри: 43 x 55 x 100 см (шир. x гл. x вис.). Ширина сидіння: 42,5 см. Глибина сидіння: 44,5 см. Висота сидіння над землею: 47,5 см. Простий монтаж. У комплекті...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Кількість стільців у комплекті | 6 |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З натуральної шкіри, зі штучної шкіри |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Стиль | Сучасний |
| Тип ніжок | Ковзні |
| Колір корпусу | Метал |
| Ширина | 43см мм |
- Ціна: 23 267 ₴








