Ліжко континентальне vidaXL кремове 90x200см тканина

- В наявності
- Код: 146962650
21 928 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Насолоджуйтесь спокійним сном на цьому континентальному ліжку з матрацом і світлодіодами. Це центральний елемент вашої спальні. Тривалий матеріал: тканина має простий і чистий вигляд, а також є дихаючою і міцною. Практична спинка: спинка ліжка має регульовану висоту і може бути налаштована відповідно до ваших уподобань. Це узголів'я ліжка забезпечує відмінну підтримку спини, коли ви сидите в ліжку і читаєте книги або дивитесь телевізор. Кольорові світлодіоди: додайте веселий акцент у темряву завдяки кольоровим світлодіодам! Матрац з пружинами: кожна окрема пружина...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см мм |
| Довжина: | 200см мм |
| Кількість місць | Одиночне |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір | 90x200 см |
| Тип | Оббивне |
| Тип ліжка | Континентальна |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 200см мм |
- Ціна: 21 928 ₴

