Велика шафа 200см з золотими ручками кашеміровий беж

- В наявності
- Код: 187751692
23 778 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ВЕЛИКА ШАФА З 4 ДВЕРИМА З ЕЛЕГАНТНИМИ ЗОЛОТМИ РУЧКАМИ. Модель: SENSO 4D. Колір: Кашмір. (Елегантний і стильний відтінок бежевого). ІДЕАЛЬНА ДЛЯ ОФІСУ АБО СПАЛЬНІ. Польський продукт | Сучасний дизайн | 11 функціональних полиць. ШАФА SENSO 4D - це нова пропозиція з нашої польської лінії меблів для спальні та гардеробу. Класична форма була доповнена дизайнерськими, вертикальними ручками кольору щіткового золота, які надають всьому виробу унікального стилю та елегантності. Колір кашмір прекрасно поєднується як з світлими, так і з темнішими інтер'єрами, вносячи в приміщення спокій і гармонію. Модель...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TopEshop |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200см мм |
| Глибина | 56,5 см мм |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Чотиридверний |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип дверей | Поворотні |
| Ширина | 200см мм |
- Ціна: 23 778 ₴






