Підвісна шафа Laufen Lani 1 двері права 435x340x530 мм H4035021122671

- В наявності
- Код: 131152002
23 595 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Laufen Lani. Тумба під умивальник 1 дверцята права 435X340X530 Дуб H4035021122671 22671. Тумба під умивальник. Laufen Lani. це унікальний елемент інтер'єру, який чудово поєднує в собі. сучасний дизайн. та. функціональність. Її елегантна форма та ретельне оздоблення роблять її ідеальною для будь-якого стилю ванної кімнати, створюючи гармонійний простір, що сприяє релаксації. Завдяки продуманій конструкції та використаним матеріалам, цей меблевий виріб не лише вражає естетикою, але й значно допомагає в організації щоденних аксесуарів, що робить його безцінним доповненням у кожній ванній кімнаті...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51,5см мм |
| Глибина | 33,9см мм |
| Марка | Laufen |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 43,7 см мм |
- Ціна: 23 595 ₴

