Металева шафа Fromm Starck 18 відділень 200 кг 10260388

- В наявності
- Код: 141448977
23 319 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Металева шафа для зберігання - 18 шафок - закрита - 200 кг. марки. Fromm & Starck. Модель: STAR_MCAB_42. Номер каталогу: 10260388. Стан продукту: Новий. Найважливіші характеристики продукту. Універсальна – може використовуватися в офісах, бібліотеках, музеях чи на басейнах. Безпека – з механічним замком. Ємність – 18 шафок з загальною вантажопідйомністю 200 кг. Практичність – вентиляційні отвори та місця для табличок. Надійність – міцна конструкція з холоднокатаної сталі з покриттям з епоксидної смоли. Технічна специфікація. Вантажопідйомність - 200 кг. Кількість полиць - 18. Матеріал - Сталь. Колір -...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fromm & Starck |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | STAR_MCAB_42 |
| Тип | Рейлінги |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 23 319 ₴

