Прямокутний стіл Actona Kenley коричневий шпон дуб 45/90см 0000050125

- В наявності
- Код: 32213958
23 477 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл розкладний Kenley: Природна елегантність і функціональність в одному. Стіл розкладний Kenley натуральний - це унікальний меблевий виріб, який завдяки своєму незвичайному розкладному верхові стає надзвичайно функціональним, особливо в невеликих приміщеннях. Виконаний з високоякісного дубового фанери, цей стіл випромінює природний шарм, який чудово впишеться в скандинавські та сучасні інтер'єри. Його незвичайна конструкція базується на додаткових верхах, які прикріплені до столу за допомогою петель, що дозволяє легко розкладати. Досить відкрити верхні частини назовні,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A&D |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Додаткова інформація | Розсувний |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Стиль | Традиційний |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Натуральний дуб |
| Колір стільниці | Натуральний дуб |
| Ширина | 100см мм |
- Ціна: 23 477 ₴

