Автобокс Northline ECOspace антрацит

- В наявності
- Код: 59011488
22 282 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Northline ECOspace Antracyt. Багажник на дах. Northline ECOspace Antracyt. це ідеальне рішення для тих, хто шукає. простір. безпеку. та. елегантність. в одному. У часи зростаючого руху на дорогах та збільшення інтересу до активного відпочинку, наявність відповідного багажника на дах стає не лише зручним, але й необхідним. Незалежно від того, чи плануєш сімейну поїздку на лижі, чи вікенд на природі, цей продукт забезпечить тобі не лише більшу вантажопідйомність, але й захист перевезених речей. Навантаження та розміри...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Northline |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Центральний замок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Місткість дошки | ТАК, 4 дошки |
| Місткість лижі | ТАК, 5 пар |
| Вантажність | 75 кг кг |
| Матеріал | Пластик ABS 4mm |
| Мoдель | Ecospace 330 |
| Монтаж | Обойма U |
| Об'єм (л) | 330 |
| Відкривання | Одностороннє |
| Розміри | 190 x 67 x 36 см |
- Ціна: 22 282 ₴







