Центральна колонка Dali Oberon Vokal біла

- В наявності
- Код: 70173588
26 232 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DALI OBERON. Удосконалення та розвиток продуктів є головною метою кожного інноваційного підприємства. Наша мета - забезпечити, щоб клієнт отримав найкраще, що ми можемо запропонувати, базуючись на знаннях, навичках та технологіях, здобутих за роки, надаючи найпрекрасніші музичні враження, емоції та радість. Протягом понад 35 років DALI забезпечує своїм клієнтам "Найкраще у своєму класі" звучання. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб через ремесло, технологічний прогрес та спільну пристрасть до вірної, відповідної намірам творців, репродукції музики та фільмів, постійно посилювати ці...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Код виробника | OBERONVOKAL |
| Конструкція | 2-канальна |
| Марка | Dali |
| Мoдель | Oberon Vokal |
| Низькочастотний динамік | 130mm мм |
| Номінальна потужність RMS | 150 Вт Вт |
| Тип динаміків | Центральний динамік |
| Колір | Білий |
| Ефективність | 89 дБ |
- Ціна: 26 232 ₴



