Підвісна тумба Elita Split Anthracite Matt 80см 168146

- В наявності
- Код: 110998219
24 487 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Тумба під умивальник 80 Split антрацит мат Elita (168146). Тумба під умивальник. 80 Split антрацит мат. від Elita. це ідеальне рішення для тих, хто шукає поєднання. сучасного дизайну. з функціональністю. Завдяки елегантному оздобленню в антрацитовому кольорі, цей меблевий виріб не лише виконує свої практичні функції, але й стає важливим декоративним елементом у кожній ванній кімнаті. Виготовлена з високоякісних матеріалів, тумба забезпечує. довговічність. та. естетичний. вигляд, що робить її відмінним вибором для різноманітних інтер'єрів. Особливості продукту. Тумба під умивальник. 80...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 53 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Split |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 24 487 ₴

