Телевізор QNED LG 43QNED70A6A 43" 4K UHD
  • В наявності
  • Код: 187587857
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Основні атрибути
ВиробникLG
Гарантійний термін12 міс
Роздільна здатність екрану3840x2160
СтанНовий
Тип телевізораQNED
Звук
Dolby DigitalТак
Інтерфейси
Кількість роз'ємів HDMI3
Кількість роз'ємів USB1
Користувальницькі характеристики
DLNAНемає
Ethernet (LAN)Да
Smart TVWebOS
Вага (без підставки)7,5 кг кг
Вага з підставкою7,6кг кг
Висота (без підставки)56,7см см
Висота з підставкою60,8см
Глибина (без підставки)6,79 см см
Глибина з підставкою18,8см см
ДистрибуціяLG
Використовувані технологіїFilmmaker Mode, WOW Orchestra, 4K Super Upscaling
Клас енергоефективностіG
Клас енергоефективності в режимі HDRG
Клас енергоефективності в режимі SDRG
Мoдель43QNED70A6A
Потужність динаміків20 Вт
Споживання енергії на 1000 год у режимі HDR (N)74 кВтч
Споживання енергії на 1000 год у режимі SDR (N)54 кВтч
Споживана потужність74 Вт
Споживана потужність у режимі очікування0,5 Вт Вт