Чоловічий годинник Tissot Chrono XL Classic T1166171605700

- В наявності
- Код: 59815522
25 681 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
МЕХАНІЗМ: Чоловічий годинник Tissot T-SPORT Chrono XL CHRONOGRAPH T116.617.16.057.00 оснащений кварцовим механізмом, що живиться від батареї. Має дуже високу точність вимірювання часу +/- 10 секунд протягом 30 днів. У кварцовому механізмі електрично регульовані коливання генеруються синтетичним кристалом кварцу. Кварцовий механізм з індикатором розрядки батареї (EOL): У такому механізмі застосовано індикатор розрядки батареї (EOL – англ. end of life). Коли стрілка секундоміра починає стрибати кожні чотири секунди, це означає, що батарея годинника повинна бути...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tissot |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 100м м |
| Гарантія | 2 роки |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Марка | Tissot |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | UTS/2442 |
| Стиль | Класичні |
| Країна виробника | Швейцарія |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 22 мм мм |
| Ширина корпусу | 45 мм мм |
| Ширина кріплення | 22 мм мм |
- Ціна: 25 681 ₴





