Стільниця під умивальник Elita ElitStone TERRAZZO біла матова 120см 168541

- В наявності
- Код: 140661511
24 828 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Blat Terrazzo 100/46/2 Білий Мат. Елегантний стільниця для ванної Elita Terrazzo в матовому білому кольорі, виготовлений з екологічного переробленого мармуру, стійкий до подряпин і вологи. Ідеально підходить для стільникових умивальників, з можливістю вирізання отвору. Розміри. Ширина (см): 100,8. Висота (см): 2. Глибина (см): 46. Технічні дані. extragrupa: true. Матеріал: мармур. Обробка: Мат. Колір: Білий Мат. Код кольору: NCS S 0500-N. Познайомтеся з унікальністю Elita Blat Terrazzo 100/46/2 White Matt – стільниця, яка може привернути увагу і додати вашій ванній кімнаті нотку розкоші. Вражаючий дизайн та...
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мармур |
| Колір | Білий |
| Тип | Стільниця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 46cm мм |
| Довжина: | 46cm мм |
| Марка | Elitakolor |
| Мoдель | ElitStone |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100cm мм |
- Ціна: 24 828 ₴





