Вбудована посудомийна машина Candy CI1C7SB1FA

- В наявності
- Код: 167663124
19 933 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Candy CI1C7SB1FA. Посудомийна машина. Пропонуємо нову посудомийну машину CANDY CI1C7SB1FA1 з компактною шириною 45 см. Пакет швидких циклів, інноваційного дизайну та з'єднання працює в гармонії, щоб спростити повсякденне життя, заощаджуючи при цьому час і гроші. За всього 35 хвилин посудомийна машина ефективно миє та сушить всі посуд завдяки новому інверторному двигуну, який забезпечує клас енергетичної ефективності C. Не пропустіть можливість отримати поради щодо оптимізації миття через додаток hOn
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | C |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка програма | Да |
| Висота | 82 см мм |
| Глибина | 58 см мм |
| Річне споживання води | 2520 л л |
| Річне споживання енергії | 61 кВтч |
| Використовувані технології | Aqua Stop, Fast+, AquaMix |
| Клас шуму | C |
| Клас енергетичної ефективності | C |
| Кількість програм | 8 |
| Марка | Candy |
| Мoдель | CI1C7SB1FA1 |
| Корисна місткість | 11 комплектів |
| Споживання води за цикл | 9 л л |
| Споживання енергії за цикл | 0,63 кВтч |
| Температури мийки | 45°, 55°, 60°, 65° |
| Тип панелі | Прихована |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 47 дБ дБ |
| Функції | Автоматичне відчинення дверцят, Половинне завантаження, AquaStop, Швидка програма, Відкладений старт, Eco Wash, Регульована висота кошика |
| Колір | Білий |
| Ширина | 45 см мм |
- Ціна: 19 933 ₴










