Підлогова колонка Pylon Audio Pearl 27 горіхова 1 шт.

- В наявності
- Код: 76069778
22 296 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pylon Audio Pearl 27 Горіх. Підлогові колонки є невід'ємним елементом кожної просунутій аудіосистеми. Дозволяють повністю насолоджуватися музикою завдяки широкому діапазону частот і динамічному звучанню. Модель. Pylon Audio Pearl 27 Горіх. це ідеальний вибір для тих, хто шукає вишуканий звук і елегантний вигляд. Динаміки та звукові технології. Ключовим елементом підлогових колонок є якість використаних динаміків. У моделі. Pylon Audio Pearl 27 Горіх. знайдемо три типи перетворювачів, які спільно створюють унікальне звучання. За низькі тони...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Pylon Audio |
| Мoдель | Pearl 27 |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 18 kg |
| Ефективність | 88 dB |
| Код виробника | 11270 |
| Максимальна потужність | 160 W |
| Частотний діапазон | 32-20000 HZ |
| Конструкція | 3-смугова |
- Ціна: 22 296 ₴

