Чоловічий годинник Tissot T129.410.11.013.00

- В наявності
- Код: 99521826
21 167 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дозволь, щоб ці класичні годинники надихнули тебе жити повноцінним життям мрій. Шукай натхнення в їхніх стрілках, що нагадують про сходження зірок. Це моделі, створені, щоб стати позачасовими іконами стилю. Кожен годинник з цієї колекції пропонує користувачеві унікальний, вишуканий характер. Лінія має дійсно багато варіацій. Хрест у логотипі компанії Tissot символізує швейцарську якість і надійність, якими Tissot славиться з 1853 року. Продаються в понад 160 країнах світу годинники Tissot виготовляються з унікальних матеріалів, вражають функціональністю та вишуканістю...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tissot |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50m м |
| Гарантія | 2 роки |
| Додаткові характеристики | Немає |
| Застежка | Метелик |
| Марка | Tissot |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | T129-410-11-013-00 |
| Стиль | Класичні |
| Країна виробника | Швейцарія |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Браслет |
| Тип скла | Сапфірове |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водонепроникний |
| Колір | Синій |
| Колір ремінця | Срібний |
| Ширина | 22 mm мм |
| Ширина корпусу | 42 mm мм |
- Ціна: 21 167 ₴


