Підлогова колонка Pylon Audio Pearl 27 венге 1 шт.

- В наявності
- Код: 76069781
22 296 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pylon Audio Pearl 27. Професійні, 3-смугові підлогові колонки. Pylon Audio Pearl 27, що відрізняються природним звучанням, глибокою сценою та точним відтворенням деталей. Корпус колонок Pearl 27 має посилення в критичних місцях та спеціально підібране шумоізоляцію. Завдяки цьому конструкція є жорсткою і зменшує небажані резонанси. Спереду колонок знаходиться порт бас рефлекс. Колонки Pearl 27 пропонують неперевершене в цьому ціновому сегменті звучання, чудово відтворюючи всі нюанси та деталі музики,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | Pearl 27 |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 18 kg |
| Ефективність | 88 dB |
| Код виробника | 11271 |
| Максимальна потужність | 160 W |
| Частотний діапазон | 32-20000 HZ |
| Компоненти | Підлоговий динамік |
| Конструкція | 3-смугова |
- Ціна: 22 296 ₴

