Підлогова колонка Pylon Audio Pearl 27 алюмінієва

- В наявності
- Код: 104986204
23 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Pylon Audio Pearl 27 Aluminium. Підлогові колонки користуються великою популярністю серед любителів якісного звучання. Ці елегантні конструкції не тільки чудово вписуються в інтер'єр, але перш за все пропонують відмінну якість звуку. Презентуємо незвичайні підлогові колонки. Pylon Audio Pearl 27 Aluminium, які завдяки своїм передовим технологіям і ретельній конструкції задовольнять навіть найвимогливіших аудіофілів. Динаміки та звукові технології. Колонки. Pylon Audio Pearl 27 Aluminium були оснащені передовими перетворювачами, які забезпечують природне...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylon Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 kg |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Код виробника | PAPEARL27LTDCSA |
| Конструкція | 3-смугова |
| Максимальна потужність | 160 W |
| Мoдель | Pearl 27 |
| Номінальна потужність RMS | 100 W Вт |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 32-20000 HZ |
| Ефективність | 88 dB |
- Ціна: 23 608 ₴

