Круглий стіл Signal Angel дуб чорний Fi120 ANGELDCFI120
- В наявності
- Код: 182828080
21 954 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Круглий стіл Signal Angel дуб чорний Fi120 ANGELDCFI120
21 954 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Круглий стіл для їдальні Angel. Стіл на одній ніжці Angel - це пропозиція столу, який чудово впишеться в інтер'єри сучасних їдалень і салонів. Цей круглий стіл оптично збільшить простір і надасть йому характеру. Оригінальна основа столу забезпечує йому стабільність і вирізняє його на фоні інших моделей. Вся форма виглядає нестандартно і привертає увагу гостей. Використана кольорова гама робить меблі ідеальними для оформлення як класичних, так і більш сучасних інтер'єрів. Проста, але при цьому нестандартна форма дає багато можливостей для оформлення. Це також...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 120см мм |
| Довжина: | 120см мм |
| Додаткова інформація | Не розкладається |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Ламінована плита |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Круглий |
| Цвет мебели | Натуральний дуб |
| Колір стільниці | Дуб |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 21 954 ₴

