Материнська плата Gigabyte MC13-LE0 9MC13LE0MR000
- В наявності
- Код: 182002339
21 666 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Материнська плата Gigabyte MC13-LE0 9MC13LE0MR000
21 666 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Материнські плати. Материнська плата. це. ключовий елемент. кожного комп'ютера, що з'єднує і забезпечує комунікацію між усіма компонентами. Вибір відповідної одиниці може значно вплинути на. продуктивність. всього системи, а також на її можливості розширення. Варто звернути увагу на продукти від відомого виробника. Gigabyte. , які забезпечують. високу якість виконання. і функціональність на найвищому рівні. Продуктивність і підтримка для сучасних процесорів. Продукти. Gigabyte. підтримують найновіші процесори. AMD. , в тому числі популярні моделі з серії. Ryzen 7000. та. 9000. Завдяки. роз'єму...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 244 mm мм |
| Код виробника | 9MC13LE0MR000 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 4 |
| Максимальна місткість пам'яті | 128 GB GB |
| Мoдель | 9MC13LE0MR-000 |
| Підтримувані процесори | AMD |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип сокета процесора | Socket AM5 |
| Формат плати | ATX |
| Частота роботи пам'яті | 5200MHz |
| Ширина | 244 mm мм |
- Ціна: 21 666 ₴

