Чоловічий годинник Orient RA-AS0101S10B
- В наявності
- Код: 101406124
21 456 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Чоловічий годинник Orient RA-AS0101S10B
21 456 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Orient RA-AS0101S10B. Годинники - це не лише інструмент для вимірювання часу, але й важливий елемент гардеробу, який підкреслює індивідуальний стиль користувача. Модель. Orient RA-AS0101S10B. завдяки своєму вишуканому дизайну та надійності, чудово виконує цю функцію. У подальшій частині опису обговоримо ключові аспекти цього продукту, такі як тип годинника, механізм, матеріал корпусу та скла, ремінець та розміри. Не бракуватиме також інформації про водостійкість та додаткові функції. Тип годинника та механізм. Orient RA-AS0101S10B. це класичний аналоговий годинник, який поєднує в собі...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orient |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 30 м м |
| Висота корпусу | 47 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина ремінця частина з отворами | 125 мм мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 95 мм мм |
| Додаткові характеристики | Немає |
| Марка | Orient |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталь |
| Механізм | Автоматичний |
| Мoдель | RA-AS0101S10B |
| Стиль | Класичні |
| Країна виробника | Японія |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Браслет |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водонепроникний |
| Колір | Білий |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина | 20 мм мм |
| Ширина корпусу | 42 мм мм |
| Ширина кріплення | 20 мм мм |
- Ціна: 21 456 ₴

