Телевізор LG NanoCell 50NANO81A3A 50 дюймів 4K UHD
  • В наявності
  • Код: 185595763
Менеджер
    Вайбер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
В наявності
Менеджер
    Вайбер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LG NanoCell AI 50NANO81A3A Телевізор 127 см (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Чорний. LG NanoCell AI 50NANO81A3A. Діагональ екрану: 127 см (50"), Роздільна здатність: 3840 x 2160 px, Тип HD: 4K Ultra HD, Технологія відображення: NanoCell, Форма екрану: Плоский, Тип підсвічування LED: Direct-LED. Smart TV. Нативні пропорції зображення: 16:9. Система формату цифрового сигналу: DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Провідна мережа LAN. Колір продукту: Чорний. Найважливіші технічні параметри. Особливості управління - Голосовий помічник: Так. Особливості управління - Електронний посібник по...
Основні атрибути
ВиробникLG
Гарантійний термін12 міс
Роздільна здатність екрану3840x2160
СтанНовий
Тип телевізораNanoCell
КолірЧорний
Звук
Dolby DigitalТак
Інтерфейси
Кількість роз'ємів HDMI3
Користувальницькі характеристики
Smart TVWebOS
Клас енергоспоживанняA
Клас енергоефективності в режимі HDRG
Клас енергоефективності в режимі SDRF
МаркаLG
Мoдель50NANO81A3A
Споживання енергії в режимі очікування0,5 W Вт
Режим HDRДа
Зв'язокWi-Fi
Технологія4K UHD
Тип матриціLED
Тип екранаПростий
ТюнерDVB-C, DVB-S, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2
Частота оновлення60 Hz