Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R41P 15,6" Ryzen3 8GB 512GB NoOS NXEJ5EX006
- Немає в наявності
- Код: 187674816
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24-R41P 15,6" Ryzen3 8GB 512GB NoOS NXEJ5EX006
9 999 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Acer Extensa 15 EX215-24-R41P AMD Ryzen™ 3 7320U Ноутбук 39,6 см (15.6") Full HD 8 ГБ LPDDR5-SDRAM 512 ГБ SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Металевий. Acer Extensa 15 EX215-24-R41P. Тип продукту: Ноутбук, Форм-фактор: Clamshell. Тип процесора: AMD Ryzen™ 3, Модель процесора: 7320U, Тактові частоти процесора: 2,4 ГГц. Діагональ екрану: 39,6 см (15.6"), Тип HD: Full HD, Роздільна здатність: 1920 x 1080 пікселів. Оперативна пам'ять: 8 ГБ, Тип оперативної пам'яті: LPDDR5-SDRAM. Загальна ємність зберігання: 512 ГБ, Носії: SSD. Модель вбудованої графічної карти: AMD Radeon 610M. Колір продукту: Металевий. Вага...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,73 kg |
| Висота | 19,9 mm мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | NXEJ5EX006 |
| Марка | Acer |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Extensa 15 EX215-24-R41P |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм жорсткого диска | 512GB GB |
| Оперативна пам'ять | 8GB GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Wi-Fi |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 2400MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

