Офісне крісло Halmar Foster світло-коричневе
- В наявності
- Код: 124067269
22 768 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Офісне крісло Halmar Foster світло-коричневе
22 768 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
КРІСЛО ДЛЯ СТОЛУ ОБЕРТАЛЬНЕ КАБІНЕТНЕ FOSTER J.BRĄЗ. Характеристики продукту. Сучасний вигляд. Стильні прошивки на спинці та сидінні. Широке, профільоване сидіння. Головна підтримка повністю інтегрована зі спинкою. Спинка адаптована до спини з випуклістю на поперек. Стильна, оббита спинка та сидіння. шкірою світло-коричневого кольору. Передня частина сидіння та спинки оббита. натуральною шкірою,. тоді як боки та спина - імітацією шкіри. Підлокітники виконані з алюмінію з м'якими, шкіряними накладками. П'ятипроменева основа на колесах виконана з полірованого алюмінію. Механізм...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 cm мм |
| Глибина | 54 cm мм |
| Глибина сидіння | 55 cm см |
| Максимальна висота сидіння | 55 cm см |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Марка | Halmar |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З натуральної шкіри |
| Мінімальна висота сидіння | 48 cm см |
| Мoдель | FOSTER-j.brąz |
| Колір корпусу | Метал |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 68 cm мм |
| Ширина сидіння | 55 cm см |
- Ціна: 22 768 ₴

