Шафа під умивальник Elita HELO 60см 2S Sage мат RE010600201470 108007
- В наявності
- Код: 186240948
24 435 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шафа під умивальник Elita HELO 60см 2S Sage мат RE010600201470 108007
24 435 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ширина: 585 мм. висота: 635 мм. глибина: 442 мм. продукт зібраний. колір: шалфей, лаковане, матове покриття. фасад виготовлений з плити МДФ. корпус виготовлений з ламінованої плити 16 мм. захисні рейлінги в нижньому ящику. металеві боки ящиків. направляючі soft-close, повний висув. 2 регульовані металеві підвісні елементи з загальною вантажопідйомністю 90 кг. для комплектування з умивальником
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63,5 см мм |
| Глибина | 44 см мм |
| Матеріал | Метал, Ламінована ДСП |
| Мoдель | Helo |
| Тип | Шафи під умивальник |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 24 435 ₴

