Підвісна шафа ORiSTO Skagen 40см білий мат
- В наявності
- Код: 115600037
22 702 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа ORiSTO Skagen 40см білий мат
22 702 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Висока бокова шафа 40 см ORiSTO Skagen білий мат. Стоячі шафи - незамінні елементи обладнання кожного дому. Забезпечують додатковий простір для зберігання, що є надзвичайно зручним і практичним. Завдяки їм легко впорядкуєш свої речі, отримуючи більше місця в приміщеннях. Висока бокова шафа 40 см ORiSTO Skagen білий мат - ідеальне рішення для людей, які цінують сучасний дизайн та функціональність. Матеріали та розміри. Шафа виготовлена з високоякісної меблевої плити, що гарантує її довговічність та естетичний вигляд протягом тривалого часу. Розміри...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Oristo |
| Висота | 160см мм |
| Глибина | 17 см мм |
| Матеріал | Меблева плита |
| Мoдель | Skagen |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 40см мм |
- Ціна: 22 702 ₴

