Підвісна шафа Geberit Smyle Square біла лакована 500.361.00.1
- В наявності
- Код: 154547148
26 468 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Geberit Smyle Square біла лакована 500.361.00.1
26 468 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Geberit Smyle Square стійка підвісна H-118 см, колір білий. Стійки є незамінним елементом обладнання в кожному домі, пропонуючи зручні та практичні рішення для зберігання. Їхньою головною перевагою є можливість упорядкування простору та використання його найбільш ефективно. У подальших розділах ви дізнаєтеся більше про деталі конкретної моделі, її характеристики та переваги. Надійний матеріал і компактні розміри. Geberit Smyle Square. стійка підвісна виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує її довговічність і естетику. Фронти та боки були...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 118 см мм |
| Глибина | 29,9 см мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Smyle Square |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 36 см мм |
- Ціна: 26 468 ₴

