Офісне крісло Foster темно-коричневе шкіра
- В наявності
- Код: 149601946
22 768 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Офісне крісло Foster темно-коричневе шкіра
22 768 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Foster Фотель Кабінетний Темно-коричневий - Шкіра. Фотелі та офісні крісла - це необхідні елементи обладнання як в офісах, так і в домашніх робочих просторах. Правильний вибір має величезний вплив на комфорт, ефективність та здоров'я користувачів. Ергономічні крісла дозволяють тривале сидіння без відчуття дискомфорту, що є ключовим у сучасному світі, де багато людей проводять значну частину дня за столом. Варто звернути увагу на такі характеристики, як регулювання висоти, матеріали виготовлення та підтримка для хребта, які мають вирішальне значення при щоденному...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 см мм |
| Глибина | 54 см мм |
| Глибина сидіння | 55 см см |
| Максимальна висота сидіння | 55 см см |
| Максимальне навантаження | 120kg |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З натуральної шкіри |
| Мінімальна висота сидіння | 48 см см |
| Мoдель | FOSTER-c.brąz |
| Колір корпусу | Хром |
| Цвет обивки | Коричневий |
| Ширина | 68 см мм |
| Ширина сидіння | 55 см см |
- Ціна: 22 768 ₴

