Підвісна шафа Elita HELO COMPACT з умивальником 50см 2S білий мат RE020500205290 108027
- В наявності
- Код: 186240986
25 182 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Elita HELO COMPACT з умивальником 50см 2S білий мат RE020500205290 108027
25 182 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
колір: білий матовий лакований, з матовим покриттям. Розміри: 50.8 x 65.6 x 35.3. 2 шухляди. направляючі soft-close, що забезпечують тихе і м'яке закриття. повний висув, що полегшує доступ до вмісту шухляд. 2 регульовані металеві підвісні елементи з загальною вантажопідйомністю 90кг. Продукт змонтований. Змішувач і сифони для комплектації. гарантія виробника: 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Helo |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50см мм |
- Ціна: 25 182 ₴

