Ліжко тапіцероване Caydence 90x200 кремове V-CH-CAYDENCE_90-LOZ
- В наявності
- Код: 167100073
22 952 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Ліжко тапіцероване Caydence 90x200 кремове V-CH-CAYDENCE_90-LOZ
22 952 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ліжко оббите boucle з ящиками для білизни кремове 90x200 Caydence. ✅ Ліжко з ящиками для білизни. Презентоване ліжко компанії Halmar. це чудовий меблевий виріб, який змінить будь-яку спальню. Те, що вирізняє презентовану модель на фоні інших оббитих ліжок, це ящики - які дозволять зберігати сезонний одяг або білизну, завдяки чому підтримувати порядок у квартирі буде набагато легше. До ліжка додається ламельний каркас, однак матраца немає. Його ви можете придбати в нашому магазині. ✅ Розміри: Ширина: 99 см. Довжина: 216 см. Висота...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 94см мм |
| Довжина: | 216 см мм |
| Кількість місць | Одиночне |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір | 90x200 см |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Оббивка |
| Тип ліжка | З наголов'ям, З каркасом |
| Цвет мебели | Кремовий |
| Ширина | 99 см мм |
| Ящик для білизни | З ящиком |
- Ціна: 22 952 ₴

