Прямокутний стіл Halmar Venom 135(185)x90 дуб Wotan
- В наявності
- Код: 90120786
22 952 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Прямокутний стіл Halmar Venom 135(185)x90 дуб Wotan
22 952 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Розкладний стіл для їдальні Venom 135-185x85 Дуб Вотан Чорний Індустріальний. Стіл Venom. це відмінне рішення для тих, хто шукає елегантні та практичні рішення для свого житла. Стільниця меблів виготовлена з. ламінованої меблевої плити. Крім того, краї оброблені міцним і еластичним матеріалом. ABS. Каркас складається з ніжок з. сталі, пофарбованої порошковим способом. в. чорному. кольорі, завдяки чому меблі чудово впишуться в інтер'єри, оформлені в стилі. індустріал. Металева основа гарантує високу міцність столу та його стабільність під час...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 85 см мм |
| Довжина: | 74 см мм |
| Додаткова інформація | Розкладний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 185 |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Плита MDF |
| Стиль | Лофт, Етно, Англійська |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Дуб Вотан |
| Колір стільниці | Чорний |
| Ширина | 135 см мм |
- Ціна: 22 952 ₴

