Підвісна шафа Geberit iCon 37x41,5x27,9см горіх Hickory 502300JR1
- В наявності
- Код: 131889690
24 198 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Підвісна шафа Geberit iCon 37x41,5x27,9см горіх Hickory 502300JR1
24 198 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
- Ширина: 37 см. - Глибина: 27.9 см. - Висота: 41.5 см. - Тип: підумийкова підвісна. - Колір: горіх, лава
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41,5cm мм |
| Глибина | 27,9cm мм |
| Мoдель | iCon |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 37cm мм |
- Ціна: 24 198 ₴

