Шафа стояча Lanberg Rack 19 37U/600x600мм чорна 74732
- В наявності
- Код: 154234682
25 655 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Шафа стояча Lanberg Rack 19 37U/600x600мм чорна 74732
25 655 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія шаф стоячих Lanberg FF01 - це відмінне, продумане рішення для професійних телекомунікаційних середовищ, в яких необхідне безпечне зберігання та управління великою кількістю серверного обладнання. Конструкція шафи rack дозволяє ефективно використовувати простір, а її міцне виконання забезпечує витривалість і тривале використання. Серверні шафи FF01 доступні в різних розмірах і конфігураціях, що дозволяє ідеально підібрати до індивідуальних потреб користувачів. Завдяки високій якості матеріалів та точним конструктивним рішенням, серія...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LANBERG |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 78 кг |
| Висота | 1826 мм мм |
| Висота шафи | 37U |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гарантія | 2 роки |
| Глибина | 600 мм мм |
| Мoдель | Шафа стояча |
| Тип | Шафи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 600 мм мм |
- Ціна: 25 655 ₴

